Site Overlay

Taldea

Taldeetan banatuta lan egiten dugu, talde bakoitza proiektuaren atal batean lan egiten du. Bakoitzak helburu zehatz bat taldearen barruan eta guztien artean ikasitakoa praktikara eramaten dugu. Taldeko partaide guztiak ezinbestekoak dira proiektua aurrera eramateko.

Faculties

Pedro Luis Arias

Professor

pedroluis.arias@ehu.eus

Hegoi Amestoy

Advisor

hegoi.amestoy@ehu.eus

Victor Petuya

Advisor

victor.petuya@ehu.eus

Team Leader

Ángel Gil

agil@biskyteam.com

Chiefs

Sofía Garaizar

Propulsion

sgaraizar@biskyteam.com

Laura Burgos

Avionics

lburgos@biskyteam.com

Daniel Lázaro

Structure

dlazaro@biskyteam.com

Maria Carrillo

Flight Control & Simulation

mcarrillo@biskyteam.com

Pablo Bedialauneta

Aerodynamics & Recovery

pbedialauneta@biskyteam.com

Business & Management

Sofía Llorente

Kanpoko Harremanak

sllorente@biskyteam.com

Eduardo Sevillano

Finantza zuzendaria

esevillano@biskyteam.com

Avionics

Laura Burgos

Taldearen zuzendaria

lburgos@biskyteam.com

Andreea Stanciu

astanciu@biskyteam.com

Guillermo Ozaita

gozaita@biskyteam.com

Eduardo Sevillano

esevillano@biskyteam.com

Propulsion

Sofía Garaizar

Taldearen zuzendaria

sgaraizar@biskyteam.com

Alex Díaz

adiaz@biskyteam.com

Josu García

jgarcia@biskyteam.com

 

 

Iñaki Salaverria

isalaverria@biskyteam.com

Xabier Idiondo

xidiondo@biskyteam.com

 

 

Joseba Peña

jpena@biskyteam.com

 

 

Alan García

agarcia@biskyteam.com

 

 

Roque Pradas

rpradas@biskyteam.com

Structure

Daniel Lázaro

Taldearen zuzendaria

dlazaro@biskyteam.com

Laura Unamuno

lunamuno@biskyteam.com

Ignacio Amundarain

iamundarain@biskyteam.com

Ana Luisa Ruiz

aruiz@biskyteam.com

Aerodynamics & Recovery

Pablo Bedialauneta

Taldearen zuzendaria

pbedialauneta@biskyteam.com

Elene Zaldua

ezaldua@biskyteam.com

Jorge Múgica

jmugica@biskyteam.com

 

 

Javier Ignacio Garibi

jgaribi@biskyteam.com

Aitor Fernández

afernandez@biskyteam.com

 

 

Borja Cordero

bcordero@biskyteam.com

Ignacio Mancha

nmancha@biskyteam.com

 

 

Yolanda Múgica

ymugica@biskyteam.com

Flight Control & Simulation

Maria Carrillo

Taldearen zuzendaria

mcarrillo@biskyteam.com

Ignacio Manzanares

imanzanares@biskyteam.com

Julen Urrutxua

jurrutxua@biskyteam.com

Copyright © 2019 BiSKY TEAM. All Rights Reserved. | Catch Foodmania by Catch Themes